Правила прийому до закладу освіти

Правила прийому до закладу

Перелік необхідних документів:

• заяву одного з батьків (або законних представників) про прийом дитини до школи на ім'я директора школи;

• копія свідоцтва про народження дитини;

• медична довідка встановленого зразка (форма 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду");

• документ, що підтверджує місце проживання дитини, або довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з його батьків, або законних представників;

•  оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Діти або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають копії свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти та/або оригіналу або копія відповідного документа про освіту,  зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.

У випадку відсутності документа про освіту для визначення класу, до якого має бути зарахована дитина, результати попереднього навчання можуть бути встановлені (за необхідності) відповідно до пункту 5 Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 року № 369, зареєстрованого наказом Міністерства юстиції України 26 березня 2017 року за № 416/30284.

Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року.

Для зарахування дитини до першого класу батькам чи особам, які їх замінюють, потрібно подати до загальноосвітнього навчального закладу такі документи:

– заяву на ім’я директора;
– копію свідоцтва про народження дитини;
– медичну картку встановленого зразка.

Перелік необхідних документів для зарахування до інших класів:

1. Заява від батьків.
  2. Медична картка дитини.
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.
  4. Особова справа.