⚽️🏆🏆ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ 🏆🏆⚽️

23 березня 2024 року в спортивних залах Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія» були проведені змагання ІІ етапу «Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо»  Маньківської ТГ з футзалу ⚽ серед хлопчиків 2012-2013 р.н.

З радістю повідомляємо, що команда нашого закладу здобула ІІ місце🥈⚽️ у змаганнях «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» .

Учні нашої школи Килимниченко Максим, Пронь Владислав, Мовчан Олександр, Федоров Ярослав, Авраменко Денис та Авраменко Максим продемонстрували чудову майстерність та витримку.

Дякуємо учителю фізичної культури Богдан Полозюк  за кропітку працю та підтримку дітей!

Ми пишаємося вами! Це чудовий результат, який свідчить про високий рівень підготовки наших спортсменів та їхню непереборну жагу до перемоги. Зичимо  юним спортсменам та їхньому наставнику успіхів, нових спортивних звершень та перемог!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити та брати участь в спортивних змаганнях.💙💛