Наші меценати

Дата: 01.01.2024 15:03

Новорічних свят всі чекають  із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям дива (навіть у час війни) та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно ж, любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.

Напередодні новорічних свят солодкі подарунки з побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій  від наших меценатів  отримали всі учні закладу.

Висловлюємо щиру подяку ТОВ ДУКРА АГРО в особі директора Венцля Йоханна та депутату селищної ради Попелюху Олександру Юрійовичу, ПП «Тальне - Агрохім»,  СФГ "Агродар" (Лещенко Г.Ф.),  Потаському  хлібоприймальному підприємству ДП ДАК "Хліб України" (Рожко В.М.).

Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів!