Як подбати про безпеку своєї дитини
https://www.facebook.com/share/p/19vGfHb3u7/
Деякі відео в TikTok набирають мільйони переглядів, але за яскравими трендами можуть ховатися справжні ризики!
Бажання стати частиною популярного челенджу чи отримати схвалення може штовхати підлітків до участі в небезпечних викликах. Спершу це здається веселою розвагою, але наслідки можуть бути непередбачуваними – від легких травм до серйозних загроз здоров’ю та життю.
Чому молодь так легко долучається до таких трендів?
Як вчасно помітити загрозу й пояснити, що деякі челенджі – це не гра, а реальна небезпека?
Відповіді на ці питання – у нашому дописі! Гортайте карусель!
Якщо вам або вашій дитині потрібна підтримка, ви завжди можете звернутися:
✅ гаряча лінія #stop_sexтинг з протидії онлайн-ризиків: набирайте 1545 (далі – 3).
✅ безкоштовні психологічні консультації від #stop_sexтинг для молоді, батьків та спеціалістів. Для цього – переходьте за посиланням в шапці профілю, натискайте “Безкоштовна психологічна допомога” або заповнюйте форму на сайті stop-sexting.in.ua. Натискайте “Головна”, далі – “Консультації” або пишіть нам у телеграм (нік – @stop_sexting).
Також для боротьби з фішингом та іншими кіберзагрозами за підтримки Кіберполіція в рамках екосистеми «BRAMA» створено веб-портал — https://chatovi.online/. Окрім рекомендацій про основи кібергігієни, ви можете використовувати цей сервіс для сповіщення про осередки розповсюдження шкідливої та незаконної інформації, яка несе загрозу дітям.
Залишайтеся захищеними та допомагайте захистити інших від кіберзлочинців!
Цей проєкт створено ГО #stop_sexтинг завдяки отриманому гранту від Фонду дитячої стійкості: розвиток спроможності та фінансування українських організацій громадянського суспільства (Children's Resilience Fund: Providing Capacity Building and Funding to Ukrainian Civil Society Organisations) в Україні. Програма реалізується Crown Agents in Ukraine та Integrity Action.