Урок з елементами STEM- освіти. Будуємо мости 1 клас

Дата: 30.04.2024 09:24

Останнім часом у освітньому просторі України набирає обертів тренд STEAM-освіти.
  Головною перевагою STEAM-навчання для школярів є їх підготовка до реального життя!

STEAM  стимулює креативність, критичне мислення та співпрацю, дозволяючи учням досліджувати, випробовувати, творити…
  Вчитель  Виборна В.А. провела з учнями 1 класу інтегрований STEAM-урок  «Будуємо мости»
Мета уроку-дати учням  уявлення про мости: їх призначення та основні частини (проліт, скат, опора);
 вчити дітей досліджувати предмети, діяти з ними, бачити об’єкти в системі, виділяти їхні головні та другорядні функції,  аналізувати зразок та слідувати йому, вибираючи необхідний матеріал.  проводити аналогії між об’єктами довкілля й конструкціями, які споруджують на уроках; розвивати творчі та конструктивні здібності дітей; виховувати вміння співпрацювати та комунікувати з іншими.
    А саме головне -залучати дітей до STEАM-освіти та ознайомлювати з інженерією і будівництвом.
В кінці уроку  діти зробили висновок: будемо будувати міцні  українські   мости , будемо відновлювати нашу країну після довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ !

Урок з елементами STEM- освіти